Menu Close

Bendruomenės padėkų vakaras ,,Geltonoji rožė”

Gegužės 6 d. gimnazijoje įvyko tradicinė gimnazijos bendruomenės šventė „Geltonosios rožės“ apdovanojimai. Ji mokykloje organizuojama kiekvieną pavasarį: juk būtent dabar pats metas atsigręžti į prabėgusius mokslo metus, susumuoti rezultatus, pasidžiaugti pasiekimais, padėkoti labiausiai prisidėjusiems.
Gimnazijos direktorės padėkos raštai buvo įteikti mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams. Įteikti du specialieji prizai. Jie skirti Virginijui Viržintui ir Romui Tvarkūnui.
    
Skip to content