Menu Close

Alumnų klubas

Alumnai

Alumnais vadiname visus gimnaziją baigusius asmenis. 2026 gimnaziją baigė jau XVII gimnazistų laida.

Alumnas (daugiskaita: alumnai) – tai buvęs mokyklos, kolegijos ar universiteto studentas arba absolventas. Šis terminas dažniausiai vartojamas apibūdinti asmenį, kuris baigė tam tikrą mokymosi įstaigą ir išlaiko ryšį su ja.

Juozo Miltinio gimnazijos alumnas yra kiekvienas mūsų  gimnaziją (mokyklą)  baigęs mokinys. Tad ir kreipiamės į visus.

 

 Direktorės kreipimasis:

 

Prisiminimai- mūsų neliečiamas turtas. Tai mes patys, kokie buvome ir kokie esame.

/Haruki Murakami/

 

Sveiki, alumnai!

        Į Jus kreipiasi dabartinė Juozo Miltinio gimnazijos bendruomenė ir jos vardu gimnazijos direktorė Ramutė Stasevičienė.

Artėjant mokyklos 60-mečiui bandome atkurti mokyklos ALUMNŲ KLUBĄ. O koks gi alumnų klubas be pačių alumnų?

Todėl maloniai kviečiame prisijungti ir atsakyti į keletą pateiktų klausimų. Jūsų sėkmės istorijos galbūt įkvėps jaunąją gimnazistų kartą.

Nuoširdžiai dėkojame už mums skirtą laiką.

 

Šiek tiek tavo minčių šioje anketoje labai pradžiugins mus:  JMG_alumnai. Anketa. docx  

Užpildytą anketą siųsk el. paštu: miltinioalumnai7@gmail.com

O mes nekantriai lauksime!

 

 

 

Informacija atnaujinta 2026-06-04

Skip to content