Dalyvaudami projekto „Su-menėk tūsas 2024“ veiklose gimnazijos II klasių mokiniai dalyvavo pasirinkto spektaklio peržiūroje. 150 antrokų lankėsi teatre „Menas“, kur žiūrėjo spektaklį „Meilė, džiazas ir…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.