Menu Close

Skautų sezono atidarymas ‘Baltiškos stichijos”

Mūsų gimnazijos skautai gegužės 8d. dalyvavo Panevėžio krašto skautų sezono atidarymo stovykloje “Baltiškos stichijos” kur ne tik galėjo pritaikyti per metus įgytas teorines žinias, bet ir veiklose išbandyti turimus kūrybiškumo, komandinio darbo ir bendradarbiavimo bei strateginius gebėjimus. Per metus įgytas kompetencijas patvirtino ir pasipildęs patyrusių skautų būrys. Skautai taip pat planavosi valgiaraštį ir įtvirtino gaminimosi ant laužo įgūdį. Na, o kadangi siautė skautiškos stichijos, tai ir šėlsmo netrūko 🙂
Dalinamės akimirkomis iš stovyklos.
Skautų vadovė Vaida Bakšienė

Skip to content