Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 03 26
TEATRO DIENAI ARTĖJANT

„Mūsų gyvenimas – teatro uždanga, už kurios tūno didžiausios paslaptys“. (Raineris Marija Rilkė)

Tarptautinės teatro dienos išvakarės sveikiname visus aktorius, teatralus, kūrėjus ir visus mažiau matomus, bet ne mažiau svarbius visos teatro bendruomenės narius – grimuotojus, kostiumų dailininkus, scenos darbuotojus, garsistus, apšvietėjus, besišypsančias rūbininkes...

Linkime pasitikėjimo gyvenimo magija, neblėstančio kūrybiškumo, unikalių idėjų, įkvepiančių iššūkių ir laimės būnant.

Gimnazijos teatrinės istorijos video

Už sukurtą gimnazijos teatrinės istorijos video dėkojame teatro mokytojai Sofijai Šiaučiūnaitei-Svirkienei. Už video archyvus - teatro mokytui Algiui Želviui.
2021 03 26

UKC naujienose rasite:
Vakar dienos susitikimas su Mykolo Romerio universiteto atstovu.
Informaciją apie artėjančius renginius:
1. Nuotolinė studijų paroda LSMU (kovo 29 - balandžio 1 d.).
2. Nauja studijų programa ISM - skaitmeninis verslas ir inovacijos.
3. KTU renginys „Klausinėk - nesidrovėk“.
Plačiau čia:

2021 03 21
.

2021 03 21
UKC NAUJIENOS

Kasmetinė karjeros diena „Mokomės iš kitų patirties“.
Ačiū virtualiems svečiams p. Renatai ir Guodai bei JMG alumnams Dovilei, Agnei, Gintarei, Brigitai, Donatui ir Giedriui, visai UKC komandai bei I-II klasių vadovams.
Išsamiau apie renginį rasite mūsų UKC puslapio naujienose:
Išsamiau apie renginį rasite mūsų UKC puslapio naujienose: https://miltiniogimnazijaukc.lt/
2021 03 18
2021 03 16
UKC NAUJIENOS

Mūsų UKC puslapyje rasite informaciją apie artėjančius renginius. Registruokitės. Verta!
VU kviečia susipažinti su Komunikacijos fakultetu.
Atvirų durų diena Lietuvos sporto universitete.
Nuotolinės edukacijos moksleiviams Kauno technikos kolegijoje.
Vilniaus universiteto Šiaulių akademija kviečia į virtualią studijų mugę.
Kvietimas į parodą „Išsilavinimas ir karjera“.

Ir dar keletas karjeros renginių jaunimui UKC naujienose. Gal pravers? Registruokitės!

Festivalis jaunimui „VIBELIFT 2021“.
VU kviečia į Matematikos ir informatikos fakulteto studijų programų pristatymą.
ISM universiteto renginys mokinių tėvams.
Kviečia dvimetės neakivaizdinės aktorių, japonų, kinų kalbos ir kultūros mokyklos bei jaunųjų dailininkų mokykla
Kviečia VU baltų akademija.

2021 03 14
TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „TEMIDĖ“

Kovo 8 d. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas organizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso Temidė I etapą – Protų mūšį. Pirmą kartą istorijoje konkursas vyko virtualiai - Microsoft Teams platformoje.

Mūsų gimnaziją atstovavo komanda, kurią konkursui parengė socialinė pedagogė L. Urbonienė ir istorijos mokytoja S. Lapinskienė.

Komanda sprendė testinius ir atviro tipo klausimus, pareikalavusius teisinių žinių, loginio mąstymo ir greitos reakcijos.

Mūsų komanda pademostravusi puikias teisines žinias, laimėjo II vietą, surinkusi 92,5 balo ir nusileidusi tik 5-osios gimnazijos moksleiviams.

Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės Mantu Turausku (III c), Austėja Jurevičiūte (III c), Joriu Pranka (III a), Kamile Skurdenyte (III e) bei Mykolu Prunskumi (III f)!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »