Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 01 15
,

GAUTOS IR PANAUDOTOS PARAMOS ATASKAITA čia

Paramos_forma_FR05124

2021 01 13
,

Nuo pat 8 valandos ryto gimnazijoje vyko nuotoliniai klasės vadovų susitikimai su auklėtiniais.

 Istorijos mokytojų įkvėpti klasių kolektyvai diskutavo temomis „Mūsų laisvė užaugo" arba "„Neklausk, ką Tau duoda valstybė, sakyk ką jai duodi Tu."

 Su gimnazistų galvose gimusiomis ir išsakytomis mintimis galite susipažinti čia:

2021 01 13
,

Šiandien – sausio 13 d. - minime 30-imt mūsų LAISVĖS metų...

Gimnazijos šv. Kotrynos kuopos ateitininkai mūsų bendruomenei sukūrė foto albumą „Tavo mokytojai prieš 30 metų"...

Simboliška – 13 d. – 30 laisvės metų – 30 gimnazijos mokytojų – socialinėje erdvėje video albumas startuoja apie 13 valandą...

Ačiū ateitininkams už kūrybiškumą. Prisiminkime. Didžiuokimės. Saugokime.

2021 01 13
,

2021 01 13
,

Šiandien minime trisdešimt metų nuo 1991 sausio 13-osios įvykių, kuomet susitelkus ir vieningai buvo kovojama už laisvą Lietuvą.

Ir nors šiemet šią ypatingą sukaktį minime kitaip – be tradicinių laužų deginimo, iškilmių ir susibūrimų, tačiau gimnazijos bendruomenė įsijungė į visuotinę pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“ ir gimnazijos prieigose bei savo namuose uždegė atminimo žvakeles - pagarbos žuvusiems už laisvę ženklą.

Lai ši diena primena mums, kad Laisve turime ne tik džiaugtis, bet ir ją saugoti. Jos niekas neištrins iš istorijos puslapių ir iš mūsų širdžių, plakančių laisve.

2020 12 22
.
2020 12 22
.

KŪRYBIŠKUMO DIENOS „KALĖDŲ TRADICIJOS IR PAPROČIAI“

Gruodžio 21 ir 22 d. gimnazistams buvo suorganizuotos virtualios Kūrybiškumo dienos, kurių metu mokiniai dalyvavo teatro, muzikos ir dailės užsiėmimų veiklose.

Teatro mokytojai virtualiame užsiėmime „Teatro kaukių karnavalas gyvenime“ pristatė kaukių atsiradimo istoriją. Prisiminta, kad pirmosios kaukės pirmiausia siejamos su ceremonijomis, turinčiomis religinę ir socialinę reikšmę arba susijusios su laidotuvių papročiais, vaisingumo apeigomis ar ligų išgydymu. Aptartas kaukių naudojimas šventinėmis progomis, spektakliuose, mitologinių įvykių atkūrimuose, kare ir kaip apsauginės priemonės tam tikroje veikloje, ar esant nepalankiam orui. Išsiaiškinę, kokios kaukės egzistavo Commedia dell'arte teatre, mokiniai jas pamėgino pritaikyti mums puikiai pažįstamoje aplinkoje - MOKYKLOJE.

Projektinio Kalėdinio muzikavimo metu „Kalėdų rytą rožė pražydo“ muzikos mokytoja Zita pakvietė visus susieti senuosius tradicinius papročius, dainas su šiuolaikinėmis kompozicijomis, įvairių tautų dainomis ir leistis į kelionę link šv. Kūčių ir Kalėdų - šviesos ir geresnės ateities link. Mokiniai sprendė testą apie Advento ir Kalėdinio laiko papročius, turėjo galimybę (dainuodami  patikusios Kalėdinės dainos motyvą) įsirašyti savo balsus. Muzikavimo užsiėmime skambėjo ne tik tradicinės lietuvių liaudies Kalėdų dainos,  bet ir grupių „Pentatonix“, „Hiperbolės“, Andrė Rieu bei kt. atlikėjų kūriniai.

Kūrybinėje dailės erdvėje „Kalėdų belaukiant…“ mokiniai susipažino su popieriaus karpinių – namų puošybos tradicijomis. Kiekvienas gimnazistas galėjo pasigaminti gerumo angelą ir padovanoti jį savo artimam arba pasipuošti savo Kalėdinį stalą.

Kalėdinėje klasės valandėlėje „Tikėk Kalėdų stebuklu“ mokiniai ne tik aptarė praėjusius  2020-uosius metus, vieni kitus pasveikino artėjančių švenčių proga, bet ir video sveikinimais apsikeitė su burtų keliu išsitrauktomis paralelėmis klasėmis. Klasių sukurtus video pamatyti galėsite gimnazijos socialiniame tinkle „Facebook“.

Keletas mokinių minčių:

„Labai patiko teatro užsiėmimas, ypač kai reikėjo anonimiškai parašyti, kuriai kaukei atitinka kuri mokytoja, nes tada apmąstėme ir apgalvojome, kokios mūsų mokytojos, kaip jos su mumis bendrauja ir t.t. Nebuvo tokio užsiėmimo, kuris visai nepatiktų.“ (Estela)

„Šiandien gimnazijoje buvo Kūrybiškumo diena. Vyko teatro, dailės ir Kalėdinio muzikavimo užsiėmimai. Dailės užsiėmime iš popieriaus pasidarėme po gerumo angelą. Tam prireikė kantrybės, bet galų gale pavyko. Kalėdinio muzikavimo metu susipažinome su senovės baltų tradicijomis ir atlikome testuką, taip pat dainavome Kalėdines dainas.“ (Dorotėja, Ugnė, Danas)

„Šiandien labai patiko dalyvauti edukacinėse veiklose, jos reikalavo kūrybiškumo. Galėtų dažniau vyktį tokios veiklos.“ (Titas)

„Patiko neįprastos veiklos, kūrybinės užduotys. Manau, jog tai yra puiki veikla šventinėms dienoms. Tokia įvairovė tikrai pakėlė nuotaiką.“ (Ieva)

„Pamokos patiko. Buvo įdomu daugiau sužinoti apie Kalėdų prasmę menuose. Patiko muzikos pamokos dainos.“ (Beata)

„Man ši kūrybiškumo diena patiko. Labai įdomi teatro buvo pamoka, taip pat kaip ir klausimynai.“ (Nikoleta)

„Man šiandienos veiklos patiko. Patiko, kad galėjome išmokti ir daugiau sužinoti apie baltų tradicijas ir papročius. Išmokau pasidaryti angeliuką, kuriuo galėsiu pasipuošti namus. Galėtų būti daugiau tokių dienų.“ (Agnė)

Gražiomis ir prasmingomis veiklomis įžengėme į šventinę savaitę ir mokinių atostogas.

Belieka - Laukti. Švęsti. Pailsėti.

 

 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »