Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 04 06
NAUJIENOS

Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso I regiono 1-os vietos laimėtojus  – literatūrinės kompozicijos  „LEGENDA“ (pagal Lietuvos metraščių, Sigito Parulskio ir Tomo Arūno Rudoko tekstus) skaitovus. Linkime sėkmės šalies etape.

Regiono etapo laimėtojai bus apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais.

Konkursui mokinius ruošė lietuvių kalbos ir literatūros bei teatro mokytojas ekspertas Algis Želvys.

Poetinę kompoziciją rasite čia:

2021 04 01
KONFERENCIJA

Kovo 31d. mūsų gimnazijoje vyko nuotolinė respublikinė 8 – 12 klasių mokinių tiriamoji - praktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“. Dalyvavo virš 300 dalyvių, 90 pranešėjų iš 41 Lietuvos mokyklos. Buvo perskaityti 72 pranešimai šešiose skirtingose sekcijose. Šiuos tiriamuosius darbus padėjo paruošti virš 59 mokytojų.

2021 04 01
,

Apie užsienio kalbų mokėjimo svarbą galima kalbėti daug ir ilgai. Gimtoji kalba yra reikalinga identitetui, anglų kalba – komunikacijai, o norint būti tikru europiečiu, reikia mokėti dar bent vieną ar dvi kitas kalbas. IIf kl. mokinė Julija Dindaitė akivaizdus to pavyzdys.

Gruodžio mėnesį Julija dalyvavo Sankt Peterburgo universiteto organizuotojoje II-oje tarptautinėje rusų k. (užsienio) nuotolinėje olimpiadoje. I-oje amžiaus grupėje (mokiniai) varžėsi 4826 dalyviai, bet nugalėtojais ir prizininkais tapo tik 527. Įveikusi atrankinį turą, sėkmingai atlikusi užduotis antrajame ture Julija tapo prizininke ir buvo apdovanota III-o laipsnio diplomu.

Vasario mėn. gimnazistė tapo Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados II etapo (miesto) II-os vietos nugalėtoja, o kovo mėn. dalyvavo XXVIII Lietuvos mokinių rusų kalbos (užsienio) olimpiadoje ir už kūrybinės užduoties „Viena prasmingai praleista karantino diena“ atlikimą Julija buvo apdovanota diplomu.

Rusų k. mokytoja Dalia Grinevičiūtė

2021 03 29

2021 03 29
,

Didžiuojamės mūsų gimnazijos jaunaisiais kūrėjais, kurie tęsia projektą „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“, gyvuojantį jau devintuosius metus.
Šiandien susipažinti galite su Vikos Zemeliauskaitės, Rusnės Tauraitės, Kamilės Mockutės, Rositos Šakarnytės, Gintarės Petruokaitės, Karolio Aleknos, Simono Urbonavičiaus, Ugnės Petraitytės kūryba.
Nemanykite, kad čia sutilpo visi mūsų gimnazijos jaunųjų kūrėjų darbai. Kito mėnesio paskutinįjį trečiadienį NEVĖŽIO tribūnoje bus ir dar.
Nuoširdų ačiū tariame mūsų kūrybininkus globojantiems lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, o ypatingą ačiū - šio projekto globėjai - lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Virginijai Milaševičienei.

2021 03 27
,

Su Tarptautine teatro diena!

Pasmalsaukime, kokios mintys Teatro dienos išvakarėse kilo mūsų gimnazistams!

2021 03 27
TEATRO DIENA

Šiandien Juozo Miltinio gimnazistai nusilenkė Maestro Juozui Miltiniui, dalyvaudami kasmetinėje tradicinėje akcijoje „Nuvalyk Miltiniui batus“.
Kas tai per akcija? Yra tikima, kad jei žmogus, valydamas batus, pamatys bent akies kampučiu atsimerkusį Juozą Miltinį, reiškia jis taip pat turi genijaus gyslelę ir gali kurti kaip ir pats Maestro... Šiais metais Juozas Miltinis trumpam atsimerkė... Bet tik tam, kad žvilgtelėtų į teatrą...
Vadinasi, gimnazistai turi ir toliau kantriai dirbti, kurti ir tobulėti bei šią tradiciją tęsti kitais metais. Gal Maestro tuomet atsimerks?
Šios akcijos metu ir Tarptautinės teatro dienos išvakarėse buvo atnaujinta bendradarbiavimo sutartis tarp Juozo Miltinio dramos teatro ir Juozo Miltinio gimnazijos. Jas pasirašė šių įstaigų vadovai Antanas Venckus ir Vytautas Raišys.

Prie šios akcijos prisijungė ir gimnazijos pirmokai:
JMG gimnazistai Tarptautinės teatro dienos išvakarėse aplankė ir visus miesto teatrus. Dar kartą su Jūsų profesine švente! Už pagalbą dėkojame lietuvių kalbos ir teatro mokytojai Ramutei Matusevičiūtei, teatro mokytojui Juliui Tamošiūnui bei technologijų mokytojai Romarikai Deksnytei.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »