Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 11 16
TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16 - oji - Tarptautinė tolerancijos diena. Gimnazijoje tradiciškai prisimename, kodėl būti tolerantiškiems taip svarbu- tik tokia, tolerantiška - bus ateities visuomenė. Genys margas - pasaulis dar margesnis. Kasdien mokomės suprasti, priimti, džiaugtis mus supančia įvairove. Ta proga gimnazijos mokinukai pastatė tolerancijos miestą: galite pasivažinėti pagrindine Tolerancijos gatve, užsukti į Susitarimų aikštę, po darbų pailsėti prie Gerulio ežero, o tada pasivaikščioti Empatijos gatvele. Grįžę į namus, pasigaminkime vakarienę pagal mokinių sukurtus Tolerancijos receptus. Ir kitą rytą atsikėlę ir susiruošę į gimnaziją, būkime atidesni, draugiškesni, pakantesni vienas kitam. Nes mes tokie - tolerantiški :).

Istorijos mokytoja Rasa, geografijos mokytoja Eda ir I f klasė

2021 11 14
UKC NAUJIENOS

UKC naujienos
1. 2021-11-11-šios dienos susitikimas su ISM universiteto atstovu.
2. Galima individuali registracija į šiuos nuotolinius karjeros planavimo renginius:
-   2021-11-12 17 val. Panevėžio atviras jaunimo centras kviečia į konferenciją „ATEITIS TAVO RANKOSE“.
-   2021-11-15-19 Nuotolinės atvirų durų dienos Mykolo Romerio universitete „Galimybių lavina Tau“.
-   2021-11-15-19 Nuotolinė atvirų durų ir karjeros savaitė Vilniaus kolegijoje „Studijos. Praktika. Karjera 2021“.
-   2021-11-23, 24, 25 Lietuvos sveikatos mokslų universiteto „Atvirų durų diena 2021“.
-   Kviečia VDU „PAmoka|PAskaita III“ – virtualus renginys, skirtas 9-12 klasių moksleiviams, kurie galės paįvairinti pamokas bei nuotoliniu būdu apsilankyti universiteto dėstytojų pamokose. 

2021 11 11
INTEGRUOTA PAMOKA

INTEGRUOTA DORINIO IR LYTIŠKUMO UGDYMO PAMOKA „PAAUGLYSTĖS IŠŠŪKIAI IR LYTIŠKUMAS“

Lapkričio 10 d. gimnazijoje lankėsi docentė Stasė Ustilaitė, knygų apie lytiškumą autorė ir  bendraautorė, kuri gimnazijos bibliotekoje III klasių mokiniams vedė integruotą dorinio ir lytiškumo ugdymo pamokas tema „Paauglystės iššūkiai ir lytiškumas“. Pamokų metu specialistė atsakė gimnazistams į jiems rūpimus klausimus, kuriuos mokiniai perdavė prieš susitikimą etikos vyr. mokytojai V. Abramavičienei. 4 valandas trukusių susitikimų metu jaunuoliai gilino žinias apie pagarba grįstus tarpusavio santykius, kontracepciją, lytiniu keliu plintančias ligas, pornografijos žiūrėjimo įtaką savivertei ir santykiams.

Nuoširdžiai tikimės, kad gauta informacija ir atsakymai į gimnazistams aktualius klausimus padės mokiniams priimti tinkamus sprendimus ir išvengti skaudžių nusivylimų.

Socialinė pedagogė Lina Urbonienė

 

2021 11 11
KVIEČIAME

Kviečiame tapti įspūdingo renginio savanoriais!!!!

2021 m. lapkričio 27 dieną Cido arenoje organizuojamas UCI dviračių treko Čempionų lygos 2 etapas.

Ieškomi savanoriai, kuriems yra ne mažiau kaip 16 m., gerai kalbantys angliškai. 

Jeigu norite savanoriauti, iki 2021 m. lapkričio 17 d. užpildykite anketą, kurią rasite čiashorturl.at/depKY

Jei kils klausimų, susisiekite: uci.savanoriai@gmail.com  arba telefonu 862036613

 

2021 11 10
.

2021 10 28
.

Teatralizuotos ekskursijos „Užkulisių paslaptys“


Įgyvendinant vaikų ir jaunimo meno projektą „Su-menėk tūsas“, spalio mėnesį visų I-II klasių mokiniai dalyvavo teatralizuotose ekskursijose „Užkulisių paslaptys“ ir diskusijose su teatro aktoriumi Laimučiu Sėdžiumi, kurios vyko Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre.
Teatralizuotų ekskursijų tikslas - atskleisti paslaptingą teatro pasaulį, supažindinti mokinius su teatro struktūra, spektaklių kūrimo procesu ir suteikti jiems galimybę patiems išbandyti kai kuriuos aktorinės technikos pratimus. Gimnazistai turėjo galimybę klausti juos dominančių klausimų, gilinti žinias apie teatro atsiradimą Panevėžyje ir jo dabartį, sužinoti apie teatre veikiančias tarnybas, kurios nėra matomos spektaklio metu.
Mūsų gimnazistų atsiliepimai:
Buvo labai įdomu pamatyti Teatro užkulisius, tą kitą, nematomą užuolaidų pusę... Sužavėjo nuoširdūs aktoriaus Laimučio Sėdžiaus pamąstymai apie aktoriaus profesiją. (II e kl.)
Buvo įdomu sužinoti kaip statomi spektakliai, kaip ir kur dirba aktoriai, kokia jų darbo diena. (I d kl.)
Labai smagi kelionė po teatro užkulisius, ten, kur ne kiekvienas patenka. Buvo smagu pamatyti kur gimsta dekoracijos, kostiumai, pasikalbėti su teatro aktoriumi Laimučiu Sėdžiumi. (I f kl.)
Labai patiko apsilankymas Juozo Miltinio dramos teatro užkulisiuose. Buvome nustebę dekoracijų gausa, erdvių bei kitų rekvizitų spektakliams įvairove. Sužinojome, kad aktoriaus darbas nėra lengvas ir jo duona nėra tokia skalsi kaip atrodo. (II f kl.)
Įdėmiai klausėmės aktoriaus Laimučio Sėdžiaus pasakojimo apie aktoriaus profesiją. Sudėtinga ji, reikalaujanti nuolatinio nerimo ir kelianti kankinančius klausimus, ne visada pelninga, bet... įdomi. (I c kl.).

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »