Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 10 03
KELIONĖ

Rugsėjo 24 dieną III e klasės mokinių grupė dalyvavo Europos paveldo dienų minėjime.
Renginio tikslas - geriau pažinti greta esantį kultūros paveldą, suvokti jo vertę, žadinti susidomėjimą juo.
Moksleiviai turėjo galimybę sudalyvauti drezinos varžybose, keliauti siauruku į Surdegį, ragauti tradicinių aukštaitiškų patiekalų.

Istorijos mokytoja Agnė Miliukaitė

.

Rugsėjo popietę į Juozo Miltinio gimnaziją (buvusią 7-ąją vidurinę) susirinko XII-osios abiturientų laidos XII a klasė.
Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad po 30 metų liko nepamirštas kelias į mokyklą ir labai dėkoja šiai klasei už finansinę paramą, skirtą gimnazijai. Už nepaprastai vertingą mokyklinių metų atminimo įprasminimą.

MINIMA ISTORINĖ DATA

1943 metų rugsėjo 23-ąją dieną buvo panaikintas Vilniaus getas.
Minint šią jautrią istorinę datą, gimnazijos mokinų grupė aplankė vietas, kurios siejasi su Panevėžio žydų istorija.
Aplankyta buvusi žydų ligonininė, mergaičių gimnazija, Geto vartai, senosios žydų kapinės, sinagoga.
Ačiū tariamas Ugnei ir Rykantei - III e klasės mokinėms, kurios šią dieną stendiniu pranešimu pristatė gimnazijos mokiniams.

Istorijos mokytoja Agnė Miliukaitė

2021 09 23

2021 m. rugsėjo 22 d. įvyko Panevėžio sporto centro organizuojamos rudens kroso ir estafečių varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. (plačiau)

Plačiau
2021 09 21
SVEIKINAME

Mūsų mokinys Povilas Čepelė (IIIe) rugsėjo 9-12 dienomis dalyvavo baidarių ir kanojų pasaulio jaunučių čempionate  - regatoje „Olympic hopes 2021“, kurioje dalyvavo geriausi šios amžiaus grupės irkluotojai iš 38 pasaulio šalių. Povilas tarp geriausių pasaulio irkluotojų užėmė V vietą.
Didžiuojamės tavimi, Povilai, ir sveikiname!

2021 09 06
UKC NAUJIENOS

Mūsų UKC puslapyje (naujienose) rasite:

• 2023 m. minimalūs rodikliai stojantiesiems į aukštąsias mokyklas išlieka nepakitę, pokyčiai siūlomi nuo 2024 m.
  • Kviečia KTU jaunųjų kompiuterininkų mokykla.
  • Kviečia neakivaizdinė jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas“.

Plačiau: https://miltiniogimnazijaukc.lt/

« 1 2 3 4 »