Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2020 11 02
UKC NAUJIENOS

Kaip pasirinkti egzaminus, jei kol kas nežinote savo profesinių planų

Portalo „Kur stoti?“ interviu su mūsų pavaduotoja, UKC vadove Giedre.

2020 11 02
.

GIMNAZIJOJE LANKĖSI VAIKO TEISIŲ APSAUGOS SKYRIAUS SPECIALISTĖS

Spalio 22 d. gimnazijos aktų salėje vyko Ic, Ie ir If klasių mokinių susitikimas su Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistėmis Jolita Trepekiene ir Laima Petravičiene. Specialistės mokiniams pristatė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos tikslus, veiklą, priminė mokiniams jų teises ir iš teisių kylančias pareigas: teisę gauti išsilavinimą ir pareigą mokytis, teisę turėti savo nuomonę bei ją reikšti ir pareigą laikytis visuomenės priimtų elgesio taisyklių. J.Trepekienė ir L. Petravičienė paaiškino kokiais atvejais vaikai gali kreiptis pagalbos į tarnybos specialistus. Viešnios paneigė viešoje erdvėje vis dar vyraujantį požiūrį esą vaiko teisių apsaugos specialistai atima atžalas iš tėvų, akcentuodamos, kad vaikai iš tėvų paimami tik išskirtiniais atvejais, nes tarnybos tikslas – ne atimti vaikus, o juos apsaugoti nuo sudėtingų situacijų, visų rūšių smurto prieš juos. Jeigu šeima turi sunkumų, vaiko teisių specialistai pirmiausia išsiaiškina situaciją ir siūlo pagalbą šeimai, šią įgyvendina savivaldybėje dirbantys atvejo vadybininkai.

 

2020 10 28
.

GIMNAZIJOJE LANKĖSI POLICIJOS KOMISARIATO

BENDRUOMENĖS PAREIGŪNĖ

Spalio 8, 15 ir 22 d. gimnazijoje vyko Ib, Ic ir If klasių mokinių susitikimai su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiąja tyrėja Renata Gustaitiene. Tyrėja mokiniams paaiškino jų teises ir pareigas, pabrėždama asmeninės atsakomybės svarbą, supažindino su Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso nuostatomis ir numatytais reikalavimais, pristatė administracinę atsakomybę už pažeidimus, priminė apie atsakingą elgesį internetinėje erdvėje, atšvaitų naudojimo tamsiuoju paros metu svarbą. Atkreipė dėmesį į tai, kad nepilnametis iki 18 metų su savimi negali turėti cigarečių ar elektroninių cigarečių, už šį pažeidimą numatyta administracinė atsakomybė. Mokiniai galėjo pateikti rūpimus klausimus ir išgirsti atsakymus.


 

2020 10 26

TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „TEMIDĖ“ (plačiau)


Plačiau
2020 10 26

SVEIKINAME  (plačiau)


Plačiau
2020 10 22
.

NETRADICINĖ ETIKOS IR SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO PAMOKA

Spalio 20 dieną III klasių mokiniai lydimi etikos mokytojos V. Abramavičienės ir soc. pedagogės L. Urbonienės vyko į kino centrą „Garsas“, kur vyko kultūros paso programos finansuojama edukacinė kino pamoka. Edukacinių programų koordinatorė J. Brinkaitė-Karalienė pristatė mokiniams režisieriaus S. Vasiliev filmą „Like VIRUSAS“, kuriame pasakojama apie skaitmeninės šlovės bet kokia kaina siekiančius paauglius. Filmo centre – Švedijos mieste Malmėje tarp paauglių plintantis paslaptingas virusas, kurio simptomai: pykinimas, galvos svaigimas ir didžiulis noras išgarsėti. Jaunimui skirtoje dramoje akcentuojamos nepilnavertiškumo komplekso, vienatvės, tapatybės formavimosi temos, parodomos mūsų laikų vertybės ir svajonės, socialinių tinklų įtaka šeimos santykiams. Po kino seanso etikos pamokose vyks diskusijos tema: „Like“ viruso karta.

2020 10 21
RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ DRAMATURGŲ KONKURSAS

KONKURSO NUOSTATAI (ČIA)

VIDEO KVIETIMAS (ČIA)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »