Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2020 10 19
BENDRUOMENINIAI PUSRYČIAI

BENDRUOMENINIAI PUSRYČIAI

Š. m. spalio 15 d., Pasaulinės maisto dienos išvakarėse, Vaiko gerovės komisija pakvietė antrų klasių mokinius į Bendruomeninius pusryčius. Pusryčius pradėjo gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virginija Matusevičienė, kuri mokiniams skaitė paskaitą apie sveiką mitybą, atkreipdama dėmesį į pusryčių svarbą, būtinybę valgyti reguliariai, vartoti daugiau vaisių ir daržovių.

Po paskaitos mokiniai dalyvavo maisto varžytuvėse: degustavo pačių atsineštus pusryčių patiekalus, vertino jų skonį bei pateikimo estetiką.

Rinkti sveikiausią, skaniausią, estetiškiausią patiekalą galėjo visi renginio dalyviai. Dalyvių ir komisijos sprendimu nominaciją „Už sveikiausią patiekalą“ pelnė IIa klasės komanda paruošusi vaisių salotas, nominacijos „Už estetiškiausią patiekalą“ nugalėtojais paskelbti IIf klasės atstovai, skaniausio ir kaloringiausio patiekalo nominacijos skirtos IId klasės gaminiui – vyniotiniui su džiovintais vaisiais ir uogomis.

Renginio dalyviai ir varžytuvių nominantai apdovanoti Panevėžio miesto savivaldybės administracijos lėšomis finansuojamo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Mėgaukis gyvenimu sveikai 2020“ lėšomis įsteigtais sveikų užkandžių rinkiniais.

 

2020 10 16
53

53 MOKYKLOS GIMTADIENIS! (daugiau nuotraukų)

Šiandien labai įspūdingai atšventėme 53-ąjį mūsų gimnazijos gimtadienį. Rytą pradėjome gera nuotaika, nes mus pasitiko dvyliktokai su dainomis. Per pirmą pamoką radijo valandėles metu direktorius pasidalino savo mokyklinių dienų įspūdžiais. Pasirodo, kad visais laikais mokiniai buvo, yra ir bus mokiniai! Ilgąsias pertraukas leidome šokio ritmu, o pamokos vyko neįprastai – jas vedė mūsų gimnazijos dvyliktokai. O koks gi gimtadienis be pyrago? Dovanojome vieni kitiems savo keptus pyragus ir juos ragavome. Gimtadienį vainikavo šventinis mūsų talentingų mokinių koncertas aktų salėje. Linkime gimnazijai gražių ir kūrybingų metų!

Viktorija ir Anželika IIId kl. 

 
2020 10 15
.

2020 10 15
NAUJIENOS

UKC naujienos (plačiau)

1. Renginys apie savanorystę Europoje Panevėžio atvirame jaunimo centre jau spalio 16 d.

2. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su VšĮ „Studijos ir karjera“ kviečia 9-11 klasių mokinių tėvus į nuotolinį informacinį renginį „Mano vaikas renkasi studijas užsienyje. Ką turėčiau žinoti?“.

3. Virtuali Atvirų durų ir karjeros savaitė Vilniaus kolegijoje spalio 26-30 dienomis.

4. Esate laukiami Panevėžio atvirame jaunimo centre!

5. „Idėjų stovykla“ Panevėžio gimnazistams.

2020 10 14

PROJEKTAS „JAUNIMO PILIETIŠKUMO INICIATYVOS“ (plačiau)


Plačiau
2020 10 05
SVEIKINAME
SVEIKINAME!
 
Šiandien Panevėžio miesto meras R. Račkauskas, mero pavaduotojas D. Labanavičius pasveikino  ir įteikė Metų mokytojo premijas.
 
Už veiklos rezultatus, siekiant ugdymo kokybės ir skatinant kūrybinę veiklą apdovanota ir mūsų gimnazijos pavaduotoja, matematikos mokytoja ekspertė Silvija Sėrikovienė.
 
Gimnazijos kolektyvas prisideda prie sveikinimų. 
 
2020 10 05
.

Nesvarbu, kokios negandos siaučia aplink - abiturientai, trečiokų padedami, sveikina savo mokytojus, nes juos gerbia, myli ir ilgisi.

SU MOKYTOJŲ DIENA!!!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »