Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2020 12 11
.

Jau nuo pirmadienio mokykloje puikuojasi netradicinės eglutės. Jas gamino Id, If, Ie kl. mokiniai, vykdydami kūrybinių darbų projektą "Eglutė kitaip...".

Eglučių nuotraukas galime pamatyti čia.

2020 12 10
.

Pirmadienį Kalėdiškai ir Žiemiškai pražydo gimnazijos erdvės... (daugiau nuotraukų čia)

Nuoširdus AČIŪ mūsų Žiemos stebuklo kūrėjams - antrųjų klasių gimnazistams ir jų vadovėms. Už gimnazijos kiemo dekoravimą dėkojame direktoriaus pavaduotojui Virginijui ir dailės mokytojai Reginai.
Nespėjusius pasidžiaugti erdvėmis norime nuraminti - tai galėsite padaryti sugrįžę.
O kol kas - jaukaus švenčių laukimo...

2020 12 09

DIDŽIUOJAMĖS

Lietuvos mokinių fotografijos darbų konkurse, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, mūsų III a klasės gimnazistė Ignė Tubytė tapo prizininke.

Sveikiname!

2020 12 07

IŠRINKTI PLAKATO KONKURSO

„NERŪKYK – SVEIKATĄ TAUPYK!“ LAIMĖTOJAI

Gimnazijoje 2020 m. lapkričio  4 – 18 d. vyko I-II klasių mokinių plakato konkursas „Nerūkyk – sveikatą taupyk!“, skirtas Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. Konkurso nugalėtoja tapo Ie klasės mokinė Gabrielė Abukavičiūtė. Antrą vietą užėmė If klasės mokinė Augustė Kairytė, trečioji atiteko IId klasės mokiniui Daugvydui Staniūnui.

Darbų autoriai apdovanoti Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Mėgaukis gyvenimu sveikai“ lėšomis įsteigtais asmeniniais prizais ir diplomais.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso laureatus!

2020 12 03
UKC NAUJIENOS

Patvirtinti 2021 m. konkursinio balo skaičiavimo principai.

Kitais metais stojantiesiems į universitetus ir kolegijas konkursinio balo skaičiavimo principai išlieka panašūs kaip 2020 m.
Laikinai einantis pareigas švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino konkursinę eilę stojantiesiems į aukštąsias mokyklas 2021 m.
Vienintelė naujovė – stojant į sporto programas didinama sporto pasiekimų reikšmė.
2020 12 01

ADVENTAS - LAUKIMO METAS

Kaip ir kasmet, laukiant Kalėdų, kviečiame mūsų gimnazistus atverti Advento kalendoriaus langelį ir išsprendus užduotį pasidžiaugti saldžia staigmena. Tebūna Kalėdų laukimas Jums, mieli gimnazistai, paslaptingas ir jaukus.

2020 12 01
.

VIRTUALIOS GAMTOS MOKSLŲ VEIKLOS (plačiau)

Plačiau