Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

SPALIS

Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje

(daugiau informacijos)

Vaiko gerovės komisija kviečia gimnazijos bendruomenės narius sudalyvauti Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame projekte „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“.

Jūsų laukia įvairios nemokamos sveikatos stiprinimo veiklos.

2021 10 05
.

MOKYTOJŲ DIENOS ATGARSIAI...

Daugiau nuotraukų čia

2021 10 03
KELIONĖ

Rugsėjo 24 dieną III e klasės mokinių grupė dalyvavo Europos paveldo dienų minėjime.
Renginio tikslas - geriau pažinti greta esantį kultūros paveldą, suvokti jo vertę, žadinti susidomėjimą juo.
Moksleiviai turėjo galimybę sudalyvauti drezinos varžybose, keliauti siauruku į Surdegį, ragauti tradicinių aukštaitiškų patiekalų.

Istorijos mokytoja Agnė Miliukaitė

.

Rugsėjo popietę į Juozo Miltinio gimnaziją (buvusią 7-ąją vidurinę) susirinko XII-osios abiturientų laidos XII a klasė.
Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad po 30 metų liko nepamirštas kelias į mokyklą ir labai dėkoja šiai klasei už finansinę paramą, skirtą gimnazijai. Už nepaprastai vertingą mokyklinių metų atminimo įprasminimą.

MINIMA ISTORINĖ DATA

1943 metų rugsėjo 23-ąją dieną buvo panaikintas Vilniaus getas.
Minint šią jautrią istorinę datą, gimnazijos mokinų grupė aplankė vietas, kurios siejasi su Panevėžio žydų istorija.
Aplankyta buvusi žydų ligonininė, mergaičių gimnazija, Geto vartai, senosios žydų kapinės, sinagoga.
Ačiū tariamas Ugnei ir Rykantei - III e klasės mokinėms, kurios šią dieną stendiniu pranešimu pristatė gimnazijos mokiniams.

Istorijos mokytoja Agnė Miliukaitė

2021 09 23

2021 m. rugsėjo 22 d. įvyko Panevėžio sporto centro organizuojamos rudens kroso ir estafečių varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. (plačiau)

Plačiau