SVEIKINAME

2021 09 23

2021 m. rugsėjo 22 d. įvyko Panevėžio sporto centro organizuojamos rudens kroso ir estafečių varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Varžybose nugalėtojais ir prizininkais savo amžiaus grupėse kroso bėgime tapo: Agota Žurauskaitė III a kl. - I vieta, Brigita Šniukštaitė III d kl. - II vieta, Salvijus Strolė II b kl. - III vieta, Rugilė Girštautaitė IV d kl. - I vieta, Jorūnas Trepeka IV e kl. - I vieta. Rudens kroso estafetės 2021 m. bėgime visas mokyklas aplenkė ir nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos mokiniai: Ugnė Gabreliūnaitė II b, Rugilė Girštautaitė IV d, Brigita Šniukštaitė III d, Agota Žurauskaitė III a, Jorūnas Trepeka IV e, Salvijus Strolė II b, Audrius Kiela IV e, Džiugas Karvelis IId. Sveikiname nugalėtojus! Į varžybas mokinius lydėjo fizinio ugdymo mokytojas Rytis Daraškevičius.