TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „TEMIDĖ“

2020 10 26

Spalio 22 d. Panevėžio „Minties“ gimnazijoje Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas organizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso Temidė I etapą – Protų mūšį.

Mūsų gimnaziją atstovavo komanda „Rectus“, kurią konkursui parengė socialinė pedagogė L. Urbonienė ir istorijos mokytoja S. Lapinskienė.

Komanda sprendė 30 testinių klausimų, pareikalavusių ne tik teisinių žinių, bet ir loginio mąstymo.

Mūsų komanda nustebino puikiomis teisinėmis žiniomis, gera nuotaika, komandiniu darbu ir užėmė II vietą.

Komanda pakviesta į teisinių žinių konkurso II etapą –Temidės pabėgimo kambarį Panevėžyje.

Nuoširdžiai sveikiname mokinius Mantą Turauską (III c), Austėją Jurevičiūtę (III c), Jorį Pranką (III a), Kamilę Skurdenytę (III e) bei Mykolą Prunskų (III f) ir linkime sėkmės II etape!