SVEIKINAME

2020 10 26

Spalio 12–25 dienomis VDU HMF Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra ir šiais metais prisidėjo prie rengiamos iniciatyvos Vokiečių kalbos dienos 2020 „Ö kaip öko?“ ir kvietė visų Lietuvos mokyklų 6–12 klasių moksleivius dalyvauti konkurse „Tvarus gyvenimas – apsidairyk 360°“.

Šiame konkurse dalyvauti sutiko ir mūsų gimnazijos mokinys Daugvydas Staniūnas, kuris 9-12 kl. moksleivių grupėje tapo nugalėtoju.

Sveikiname Daugvydą ir dėkojame visiems, kurie savo balsais padėjo jam pasiekti pergalę.

Vokiečių k. mokytoja Jolanta

„Ich schütze die Natur – beschütze dich auch“

Žemė – žemė yra vienintelė planeta Saulės sistemoje, turinti tokio sąlyginio dydžio palydovą – Mėnulį. Tai vienintelė žinoma planeta, kurioje egzistuoja gyvybė. Mes, šiuolaikiniai žmonės, turime suprasti ką mums reiškia mūsų gamta, žemė bei gyvybė. Šiukšlės teršia mūsų aplinką, todėl turime kiekvienas apgalvoti ką mums reiškia tėvai, seneliai bei draugai, nes mūsų ateities karta turi gyventi geriau, nei mes. AŠ SAUGAU GAMTĄ – SAUGOK IR TU