Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos bendruomenė „pasirašo geriems darbams“ ir prisijungia prie Mokyklų „Maisto banko“ akcijos jau antrus metus! Visą savaitę spalio 13-17 dienomis kvietėme nešti…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.