Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

(plačiau)

2018 01 30
SVEIKINAME

Sveikiname 56-osios Lietuvos mokinų chemijos olimpiados miesto etapo laimėtojus:

IIe klasės mokinę Gretą Sliesoriūnaitę - III vieta

IIId klasės mokinį Mantą Kirstuką - II vieta

2018 01 28

IŠ TEATRO ĮSKAITOS (plačiau)

(nuotraukos)

2018 01 28

ABITURIENTŲ – STUDENTŲ DISKUSIJA „BRANDOS EGZAMINAI IR STOJIMO PROCEDŪROS: MOKAUSI IŠ KITŲ PATIRTIES“ (plačiau)

2018 01 28
LANKĖSI ERASMUS+ PROJEKTO "IMKIMĖS VEIKSMŲ ŠIANDIEN, KAD SUSTABDYTUME PATYČIAS! SUKURKIME TILTUS TARP BENDRAAMŽIŲ" DALYVIAI

Sausio 24 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Erasmus+ projekto "Imkimės veiksmų šiandien, kad sustabdytume patyčias! Sukurkime tiltus tarp bendraamžių" 30 dalyvių (mokinių ir mokytojų) komanda iš Ispanijos, Turkijos, Italijos, Čekijos ir Portugalijos. Svečius iš užsienio sveikino gimnazijos direktorius Vytautas Raišys, anglų kalbos mokytojos pristatė mokyklą, papasakojo apie mūsų gimnazistų užimtumą, aktyvias, kūrybiškas veiklas. Teatro mokytojas Julius Tamošiūnas kartu su III kl. teatro grupės mokiniais pravedė svečiams praktinį teatro užsiėmimą, sukėlusį daug teigiamų emocijų, įtraukusį visus į aktyvų bendradarbiavimą. Dėkojame Panevėžio švietimo centrui už suteiktą galimybę pasidžiaugti netradicine veikla, „parodyti save, pasižiūrėti į kitus“.

2018 01 23
MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,MAŽYTĖ MANO LIETUVA“

,,Gimtųjų žodžių apkabintas aš gyvas kalboje“, - šiais žodžiais vedantieji Gabija Kudmantavičiūtė ir Martynas Ungurys pradėjo meninio skaitymo konkursą ,,Mažytė mano Lietuva“, skirtą Lietuvos valstybės 100-mečiui.

Eilėraščius deklamavo ir prozos tekstus skaitė šie mokiniai: Goda Kurkauskaitė, Faustina Raštutytė,  Miglė Bukauskaitė Karolis Alekna, Jonė Bieliūnaitė, Jovita Marcinkevičiūtė, Simonas Urbonavičius, Ginta Pajedaitė,  Laurynas Kvietkauskas, Lukas Varanauskas, Viktorija Milisevičiūtė, Gintarė Matuzaitė, Mindaugas Šaumanas, Klaudija Charlapavičiūtė.

Gimnazijos lietuvių kalbos ir teatro mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems skaitovams, dalyvavusiems konkurse.

Geriausiai žodžio meniškumą atskleidė ir daugiausia pagiriamųjų žodžių nusipelnė   Simonas Urbonavičius ir Miglė Bukauskaitė. Jie atstovaus mūsų gimnazijai miesto meninio skaitymo konkurse. Į miesto turą pakviestos Austėja Čaikinaitė ir Ugnė Trybaitė, parengusios literatūrinę kompoziciją.

2018 01 21

TARPMOKYKLINIS KONKURSAS "ŠIMTMEČIO PROTŲ KOVOS" (plačiau)

Plačiau
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »