Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2018 01 23
MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,MAŽYTĖ MANO LIETUVA“

,,Gimtųjų žodžių apkabintas aš gyvas kalboje“, - šiais žodžiais vedantieji Gabija Kudmantavičiūtė ir Martynas Ungurys pradėjo meninio skaitymo konkursą ,,Mažytė mano Lietuva“, skirtą Lietuvos valstybės 100-mečiui.

Eilėraščius deklamavo ir prozos tekstus skaitė šie mokiniai: Goda Kurkauskaitė, Faustina Raštutytė,  Miglė Bukauskaitė Karolis Alekna, Jonė Bieliūnaitė, Jovita Marcinkevičiūtė, Simonas Urbonavičius, Ginta Pajedaitė,  Laurynas Kvietkauskas, Lukas Varanauskas, Viktorija Milisevičiūtė, Gintarė Matuzaitė, Mindaugas Šaumanas, Klaudija Charlapavičiūtė.

Gimnazijos lietuvių kalbos ir teatro mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems skaitovams, dalyvavusiems konkurse.

Geriausiai žodžio meniškumą atskleidė ir daugiausia pagiriamųjų žodžių nusipelnė   Simonas Urbonavičius ir Miglė Bukauskaitė. Jie atstovaus mūsų gimnazijai miesto meninio skaitymo konkurse. Į miesto turą pakviestos Austėja Čaikinaitė ir Ugnė Trybaitė, parengusios literatūrinę kompoziciją.

2018 01 21

TARPMOKYKLINIS KONKURSAS "ŠIMTMEČIO PROTŲ KOVOS" (plačiau)

2018 01 19
SĖKMINGAS INICIATYVOS „ĮVEIKSMINK SAVO ATEITĮ“ STARTAS

SĖKMINGAS INICIATYVOS „ĮVEIKSMINK SAVO ATEITĮ“ STARTAS (plačiau)

2018 01 14
MOKSLEIVIŲ DIENA VDU

MOKSLEIVIŲ DIENA VDU (plačiau)

2018 01 14
MININT SAUSIO 13

Juozo Miltinio gimnazijos bendruomenė sausio 12 paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Prisiminė kritusias aukas už mūsų visų laisvę.

Tą naktį tankai traiškė laisvę,

Tą naktį iš juodų juodžiausią.

Tą naktį jie krauju aplaistė

Tėvynę lyg viltim šviesiausia.

Tą naktį kūnai mūrais stojo

Prieš aršų pyktį ir niekšybę.

Tą naktį širdys užgiedojo,

Kad saugotų vilties galybę.

Tą naktį tankai nesutraiškė

Nei laisvės, nei vilties tvirtovės.

Tą naktį ugnimi pražydo laisvė

Ir nuolatos garbės sargyboj stovi.

2018 01 10

MERGINŲ RANKINIO VARŽYBOSE (plačiau)

2018 01 08

PROJEKTAS „100 PRIEŽASČIŲ, KODĖL GALIME  DIDŽIUOTIS,