ĮSPŪDŽIAI IŠ TARPTAUTINIO ERASMUS+ PROJEKTO

2019 12 01

Trečiadienį mūsų gimnazijos projekto nariai dalyvavo sporto varžybose bei įvairiose aktyviose veiklose. Po pietų šeimininkai organizavo menines veiklas, kurių metu dalyviai kūrė projekto logotipą ir šūkį.  Vėliau vyko į Ankaros Švietimo ministerijos skyrių susitikti su ministru. Vakare mokyklos tėvelių grupė dovanojo vakarienę visiems projekto dalyviams, kurioje dalyvavo ir teisingumo ministras.

Ketvirtadienį projekto nariai vyko į Kapadokiją. Susipažino su vietine kultūra, maistu, aplankė požeminį miestą, vienuolyną kalnuose ir keramikinių puodų dirbtuves.

Penktadienį projekto nariai susitikimo metu diskutavo, aptarė projekto detales, užpildė anketą, kuri padės tobulinti kitų susitikimų veiklas.