BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ

2019 05 10

Gegužės 9d.  gimnazijoje praūžė tradicinė Bendruomenės šventė. Ji mokykloje organizuojama kiekvieną pavasarį: juk būtent dabar pats metas atsigręžti į prabėgusius ir besibaigiančius mokslo metus, susumuoti rezultatus, pasidžiaugti pasiekimais, padėkoti labiausiai prisidėjusiems.

Į šventę kviečiama visa mokyklos bendruomenė: mokytojai, mokiniai, jų tėvai. Žinoma, visada noriai suguža ir moksleivių močiutės, seneliai, broliukai, sesutės, draugai… Kuo didesnis būrys – tuo smagiau. Juolab, kad ir pasidžiaugti turime kuo.

Gabiausiems, geriausiems, labiausiai per mokslo metus pasižymėjusiems mokiniams jau trečius metus iš eilės skiriamas svarbiausias, prestižinis mokyklos apdovanojimas – „Geltonoji rožė“. Šiais metais nominantai varžėsi keturiose kategorijose: „Metų mokslo pasiekimas“, „Metų kūrėjas“,  „Metų laimėjimas“ ir „Metų sporto pasiekimas“. Laimėtojus renka garbinga komisija, kurią sudaro mokytojai ir mokiniai. Šiais mokslo metais labiausiai nusipelniusiais pripažinti Agnė Bespalovaitė („Metų mokslo pasiekimas“), Irmantas Pilis („Metų kūrėjas“), Martynas Ungurys ir Lukas Varanauskas („Metų laimėjimas“) bei merginų turizmo sporto komanda („Metų sporto pasiekimas“) Visiems jiems įteikta simbolinė nevystanti rožė – autorinis kalvystės dirbinys. Specialus prizas – už gimnazijos vardo reprezentavimą  – atiteko Justui Pečeliūnui, o pilietiškiausio gimnazisto vardas suteiktas Sauliui Požerskui.

Savo nominacijas skyrė ir gimnazijos pedagogai: jie rinko bendruomeniškiausią ir veikliausią  savo kolegą. Visi nuoširdžiai paplojo mokytojoms – nugalėtojoms.  Bendruomeniškiausiu mokytoju išrinktas Julius Tamošiūnas, o veikliausia – Daiva Naričiūtė.  Mokiniai išrinko savo favoritus: tai  mokytoja Izolda Pakalnienė ir  mokytoja Ramutė Matusevičiūtė.

Laimėtojus sveikino gimnazijos direktorius Vytautas Raišys. Jis taip pat įteikė padėkos raštus mokinių tėveliams, kurie išaugino puikius vaikus, aktyviai dalyvauja mokyklos bendruomenės veikloje.

Šventės dalyvius džiugino puiki koncertinė programa: dainavo muzikos mokytojos Zitos Pilkauskienės parengti dainininkai, šoko mokytojos Irenos Kartanienės šokėjai.  Šventę režisavo ir darė ją tokią šiltą ir jautrią mokytojai R.Matusevičiūtė ir J. Tamošiūnas.

Šventėje buvo daug muzikos, šypsenų, rankos paspaudimų. Ir žinoma – daug daug geltonų rožių. Ačiū visiems prisidėjusiems.

„Gabių ir talentingų ugdymo“ projektinės grupės narė

Sigutė Kascėnienė