KONFERENCIJA

2019 02 27

Vasario 27 dieną mūsų gimnazijoje vyko Respublikinė 8 – 12 klasių mokinių tiriamoji-praktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“. Atvyko mokiniai ir mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų – iš Biržų „Saulės“ gimnazijos, Kėdainių "Atžalyno"gimnazijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Vilniaus Saulės gimnazijos, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos,  Panevėžio gamtos mokyklos, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos, Panevėžio rajono Miežiškių pagrindinės mokyklos, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinės mokyklos. Buvo perskaityti net 40 žodinių, stendinių pranešimų. Pranešimus skaitė 66 mokiniai, o jiems padėjo pasiruošti net 16 mokytojų.

Dėkojame pavaduotojai Silvijai Sėrikovienei ir visoms gamtos mokslų mokytojoms už apgalvotą, gerai suplanuotą konferenciją.