TARPTAUTINIS ANGLŲ KALBOS KONKURSAS "BEST IN ENGLISH 2017"

2018 02 09

16 Juozo Miltinio gimnazijos III-IV kl. mokinių dalyvavo tarptautiniame anglų kalbos konkurse "Best in English 2017", kurį organizavo Čekijos ambasada. Konkurso tikslas – skatinti mokinius mokytis anglų kalbą ir pasitikrinti savo anglų kalbios žinias. Konkurse mokiniai atliko klausymo, skaitymo ir gramatikos užduotis B2-C1 lygiu ir daugiausiai galėjo surinkti 98 taškus. Vertinime buvo svarbus ir laikas, per kurį užduotys buvo atliktos. Mokyklos reitingas buvo nustatytas pagal visų vienos mokyklos dalyvavusių mokinių rezultatų vidurkį. Viso konkurse dalyvavo 29 šalys, 250 mokyklos ir 17612 mokiniai. Džiugu, kad IIId klasės mokinys Rimas Prokopovičius surinko 93 balus ir užėmė 225 vietą. Sveikiname ir kitus konkurse dalyvavusius mūsų gimnazijos mokinius, kurių rezultatai lėmė, kad mokykla atsidūrė 159 vietoje Europos mastu, 110 Čekijos ir 12 vietoje Respublikos mastu.