MOKYTOJŲ IŠVYKA

2017 10 15

Daugybė konkursų ir išvykų, renginių ir akcijų skiriama iškiliausiam šių metų įvykiui – gimnazijos 50-mečiui. Ta proga mokytojai pasirinko pažintinę kelionę Kauno kryptimi -  į Raudondvarį. Aplankėme vieną gražiausių dvarų Lietuvoje. Čia skubančio miesto šurmulys nutyla, kiekvieną apgaubia šimtamečio parko ramybė, pasitinka didinga dvaro aplinka. Dvaro oranžerijoje  tarpsta įvairiausi tropikų augalai.

Dvaro erdvės puikiai pritaikytos kultūriniams,  edukaciniams renginiams. Mokytojai su malonumu klausėsi gražiausių prancūziškų dainų iš E. Piaf, T. Dutronc, J. Brel, G. Brassens repertuaro. Jas atliko puikūs muzikantai Chris Ruebens (gitara, vokalas), Nerijus Bakula (akordeonas), Saulius Petreikis (trimitas, fleitos, vokalas), Andrius Kairys (mušamieji, perkusija). Muzika nukėlė į nostalgiškai rudenišką Paryžių.

Geros emocijos ir puiki nuotaika – ko dar bereikia pasitinkant didžiąją mūsų mokyklos šventę.